Turnieju Strzeleckiego z okazji

Narodowego Święta Niepodległości

W dniu 10 listopada 2017r na strzelnicy sportowej w Gimnazjum im. H. Sienkiewicza w Myśliborzu, odbyły się otwarte zawody w strzelaniu z broni pneumatycznej – Turniej Strzelecki z okazji NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI. Udział wzięły szkoły podstawowe, gimnazjalne i ponadgimnazjalne z całego powiatu myśliborskiego.

Reprezentacja klas mundurowych z naszej szkoły również uczestniczyła w tych zawodach, osiągając znakomite wyniki. Indywidualnie wśród dziewcząt najlepszą okazała sie ALEKSANDRA TRZECIAK, a na trzecim miejscu podium stanęła MAJA KULCZYCKA. Wśród chłopców najlepiej strzelał uczeń naszej szkoły OLIWER MISZKIEWICZ, a drugie miejsce wystrzelał BORYS POWIERZA.

Drużynowo również sukces, drużyna w składzie: Trzeciak Aleksandra, Trzeciak Elżbieta, Maja Kulczycka, Oliwer Miszkiewicz wygrała całą rywalizację uzyskując najlepsze wyniki spośród wszystkich szkół i kategorii wiekowych.

Dziękujemy za profesjonalną organizację, świetną zabawę i niesamowitą oprawę tej imprezy w całości zorganizowaną przez Zarząd Organizacji Powiatowej LIGI OBRONY KRAJU w Myśliborzu oraz panu prezesowi Januszowi Szyszko.

opracował opiekun grupy: ROMAN CZERNIELEWSKI