8 lutego 2018 roku w siedzibie Państwowej Powiatowej Inspekcji Sanitarnej w Myśliborzu  odbyło się uroczyste wręczenie nagród  zwycięzców  konkursu „Światowe Dni Rzucania Palenia 2017” , „Drzewko Decyzyjne –Podejmij Właściwą Decyzję „

Pierwsze miejsce w kategorii szkoła ponadgimnazjalna  zajęła Fela Ziemkiewicz z klasy 1 k integracyjnej. Tak naprawdę zwyciężyła  cała klasa , ponieważ wszyscy wspólnie pod przewodnictwem wychowawczyni Ewy Cieślińskiej wykonali swoją pracę. Felicja była ich przedstawicielem. Jako szkoła jesteśmy dumni , że nasi uczniowie z klasy integracyjnej tak świetnie poradzili sobie z tematyką konkursu i zwyciężyli.      

 

 

                                                     Opracowała :Magda Hryniewiecka –Rubinowska

                                                                             Pedagog szkolny.