25 kwietnia w Zespole Szkół Łączności w Szczecinie odbyła się gala finałowa konkursu „Mój Zawód – Moja Pasja”.  Konkurs polega na wykonaniu filmu lub reportażu filmowego (w sposób konwencjonalny lub niekonwencjonalny) ukazującego zawód, w którym uczeń się kształci. Z całego województwa zachodniopomorskiego zgłosiły się 24 zespoły, z  czego aż 5 z naszej szkoły.  Najwięcej prac, aż 9 dotyczyło zawodu technik informatyk. Naszą szkołę reprezentowało 5 zespołów:

  1. Kacper Bieliński i Kacper Skatulski z klasy 1 TBI
  2. Krzysztof Krupiński i Patryk Grzywacz z klasy 3 TBI
  3. Marcin Sienkiewicz z klasy 4 TBI
  4. Marcel Misiaszek i Jakub Sumpor z klasy 1 TBI
  5. Piotr Marciniak i Paweł Marciniak z klasy 4 TBI

Opiekunem był Rafał Skowron.

 

Piotr Marciniak i Paweł Marciniak zajęli 

I miejsce w konkursie,

serdecznie gratulujemy!

Miłego oglądania 😉