Mamy pierwszy sukces naszych uczniów z klas mundurowych. W dniu 22 września 2018r. w Złocieńcu odbyły się Otwarte Mistrzostwa Województwa LOK w strzelectwie kulowym.  Głównym organizatorem powiatowej reprezentacji na tą wojewódzką imprezę był ZP LOK Myślibórz przy ogromnym wsparciu Pana Janusza Szyszki. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klas mundurowych z opiekunem drużyny Panem Romanem Czernielewskim:

  • Magdalena Zalewska (klasa I TBI) w konkurencji – karabin
  • Patrycja Mumot (klasa III TŻ) w konkurencji – karabin
  • Borys Powierza (klasa III TŻH) w konkurencji – pistolet

Drużyna zajęła VII miejsce w klasyfikacji generalnej, co jest dużym sukcesem, ponieważ rywalizowaliśmy z klubami strzeleckimi, a ponadto udało się poprawić wynik z roku ubiegłego. Biorąc pod uwagę to, że w Myśliborzu nie ma strzelnicy kulowej i korzystamy tylko czasami, gościnnie ze strzelnicy w Żabowie, to uzyskane wyniki wskazują na postęp i poprawę osiągnięć.

Dziękujemy za organizację wyjazdu i możliwość uczestnictwa w zawodach, Prezesowi ZP LOK Myślibórz Panu Januszowi Szyszko oraz Starościnie Powiatu Myśliborskiego.

 

                                                                                        Opracował: Roman Czernielewski