Plan lekcji

rok szkolny 2018/2019

 

Obowiązuje od 3 września 2018 roku!

Ostatnio wprowadzone zmiany: 02 września 2018r.

 

TECHNIKUM

Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 7:05- 7:50          
1 8:00- 8:45 fizyka KW 35 matematyka MR 38 historia DP 27 religia MM 32 wf-inf SO sg
2 8:50- 9:35 wok JM 35 wf-bud RG sg
Montaż i ek-inf GK 31
e_dla_bezp CR 26 zaj. wych. MR 23 matematyka MR 27
3 9:45-10:30 j.niemiecki-bud MG 29
informatyka-inf MR 31
wf-bud RG sg
Montaż i ek-inf GK 31
matematyka MR 26 wieos DP 27 j.angielski-bud TR 18
Wp. do tech.-inf KW 38
4 10:50-11:35 biologia SK 27 przedsięb. ES 38 j.angielski-bud TR 29
Wp. do tech.-inf KW 30
tech.r.k-b-bud EW 27
wf-inf SO s
wf-bud RG sg
Wp. do tech.-inf KW 38
5 11:45-12:30 r_matematyka MR 23 r. konstr-bu-bud EW 18
Montaż i ek-inf GK 31
przedsięb. ES 38 informatyka-bud MR 30
wf-inf SO s
podst. bud.-bud EW 26
Montaż i ek-inf GK 31
6 12:40-13:25 historia DP 27 r. konstr-bu-bud EW 18
j.niemiecki-inf AC 35
tech.r.k-b-bud EW 35
j.angielski-inf TR 29
j.polski MŁ 27 BHP-bud EW 26
Montaż i ek-inf GK 31
7 13:30-14:15 j.angielski-inf TR 17 r. konstr-bu-bud EW 18 j.polski MŁ 35 j.polski MŁ 27 religia MM 32
8 14:20-15:05   r. konstr-bu-bud EW 18 Montaż i ek-inf GK 31 rys. b-bud KW 26  
Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 7:05- 7:50          
1 8:00- 8:45 informatyka-hot MR 38 j.angielski TR 16 prac. hotel.-hot MK 1 Prac. gast.-zyw JC 5 wf RG b1
2 8:50- 9:35 j.polski IG 17 j.niemiecki MG 35 prac. hotel.-hot MK 1 Prac. gast.-zyw JC 5 przedsięb. ES 38
3 9:45-10:30 wok JM 18 biologia SK 27 prac. hotel.-hot MK 1 Prac. gast.-zyw JC 5 e_dla_bezp SO 35
4 10:50-11:35 Dział. recep-hot MK 1
Tech. gas.-zyw JC 4
religia PS 32 wieos DP 27 Prac. gast.-zyw JC 5 j.niemiecki MG 16
5 11:45-12:30 matematyka SS 18 wf RG sg geografia SA 16 chemia JC 27 r_angielski-hot TR 29
informatyka-zyw KW 38
6 12:40-13:25 matematyka SS 23 Dział. recep-hot MK 1
J. niem. zaw-zyw JM 29
Dział. recep-hot MK 1
r_matematyka-zyw SS 18
matematyka SS 18 j.polski IG 18
7 13:30-14:15 zaj. wych. RG 16 podst. hotel-hot MK 1
Wyp. i zas.-zyw TŚ 17
podst. hotel-hot MK 1
Tech. gas.-zyw JC 17
wf RG sg historia DP 27
8 14:20-15:05 religia PS 32 historia DP 27 fizyka KW 35 j.polski IG 17 przedsięb. ES 3
Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 7:05- 7:50          
1 8:00- 8:45 tech.r.k-b-bud EW 26
Proj. siec.-inf RS 30
matematyka EU 18 matematyka EU 18 Montaż i ek-inf GK 31 j.polski IG 17
2 8:50- 9:35 tech.r.k-b-bud EW 4
Proj. siec.-inf RS 30
j.niemiecki AC 17 geografia SA 16 podst. k. b.-bud EW 25
Tw. ap. i ba-inf GK 31
wf KO s
3 9:45-10:30 tech.r.k-b-bud EW 26
Proj. siec.-inf RS 30
r_matematyka MR 23 j.polski IG 17 podst. k. b.-bud EW 25
Tw. ap. i ba-inf GK 31
wf KO s
4 10:50-11:35 r. konstr-bu-bud KW 25
Proj. siec.-inf RS 30
zaj. wych. EW 16 j.polski IG 18 j.angielski TR 35 religia MM 32
5 11:45-12:30 r. konstr-bu-bud KW 25
Montaż i ek-inf GK 31
dokum. b-bud KW 25
Proj. siec.-inf RS 30
r_fizyka-bud KW 29
Montaż i ek-inf GK 31
wf KO b1 chemia JC 4
6 12:40-13:25 r. konstr-bu-bud KW 25
Montaż i ek-inf GK 31
dokum. b-bud KW 26
Proj. siec.-inf RS 30
org.r. k-b-bud KW 25
Montaż i ek-inf GK 31
rys. b-bud KW 38
r_informat.-inf GK 31
j.angielski TR 16
7 13:30-14:15 r. konstr-bu-bud KW 25
Montaż i ek-inf GK 31
kom. sp-bud ES 25
Proj. siec.-inf RS 30
posł. d-b-bud KW 29
Montaż i ek-inf GK 31
kosztrys.rb-bud EW 17
Wp. do tech.-inf RS 30
podst. bud.-bud EW 18
Tw. ap. i ba-inf GK 31
8 14:20-15:05 r. konstr-bu-bud KW 25
r_informat.-inf GK 31
  religia MM 32    
Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 7:05- 7:50          
1 8:00- 8:45 r_angielski TR 18   j.angielski TR 16 podst. hotel MK 4 podst. hotel MK 38
2 8:50- 9:35 j.angielski TR 26 wf SK s z_angielski TR 23 Dział. recep MK 4 matematyka SS 18
3 9:45-10:30 wf SK sg r_geografia SA 16 religia PS 32 Dział. recep MK 4 j.polski IG 4
4 10:50-11:35 j.polski IG 17 j.polski IG 17 mark. usł. h ES 38 prac. hotel.-1/2 MK 1 prac. hotel.-2/2 MK 1
5 11:45-12:30 zaj. wych. MK 17 Obsł. kons. TŚ 27 wf SK sg prac. hotel.-1/2 MK 1 prac. hotel.-2/2 MK 1
6 12:40-13:25 Dział. recep MK 4 p. dział. p. ES 38 r_geografia SA 16 prac. hotel.-1/2 MK 1 prac. hotel.-2/2 MK 1
7 13:30-14:15 religia PS 18 j.niemiecki JM 16 matematyka SS 23 prac. hotel.-1/2 MK 1 prac. hotel.-2/2 MK 1
8 14:20-15:05   Dział. recep MK 4 Dział. recep MK 4 prac. hotel.-1/2 MK 1 prac. hotel.-2/2 MK 1
Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 7:05- 7:50     Prac. gast.-1/2 TŚ 5    
1 8:00- 8:45 Prac. gast.-2/2 DJ 5 J. niem. zaw MG 23 Prac. gast.-1/2 TŚ 5 r_matematyka MR 23 Zas. żyw. JC 4
2 8:50- 9:35 Prac. gast.-2/2 DJ 5 Tech. gas. JC 4 Prac. gast.-1/2 TŚ 5 religia MM 32 Tech. gas. JC 16
3 9:45-10:30 Prac. gast.-2/2 DJ 5 j.polski GW 38 Prac. gast.-1/2 TŚ 5 zaj. wych. GW 35 j.niemiecki AC 16
4 10:50-11:35 Prac. gast.-2/2 DJ 5 matematyka MR 23 Prac. gast.-1/2 TŚ 5 matematyka MR 23 wf SK s
5 11:45-12:30 Prac. gast.-2/2 DJ 5 Zas. żyw. JC 4 Wyp. i zas. TŚ 27 j.polski GW 17 religia MM 32
6 12:40-13:25 Prac. gast.-1/2 TŚ 5 Wyp. i zas. TŚ 16 Prac. gast.-2/2 DJ 5 Dział. gos. ES 16 j.polski GW 17
7 13:30-14:15 Prac. gast.-1/2 TŚ 5 wf SK s Prac. gast.-2/2 DJ 5 j.angielski TR 16 j.angielski TR 16
8 14:20-15:05 Prac. gast.-1/2 TŚ 5 wf SK sg Prac. gast.-2/2 DJ 5 Dział. gos. ES 38 r_chemia JC 4
9 15:10-15:55 Prac. gast.-1/2 TŚ 5   Prac. gast.-2/2 DJ 5    
10 16:00-16:45 Prac. gast.-1/2 TŚ 5   Prac. gast.-2/2 DJ 5    
Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 8:00- 8:45 zaj. z wych. BS 23 org. r. bud.-1/2 EW 26
Proj. . siec-2/2 RS 30
j.polski IG 17 org. r. bud.-1/2 EW 18
Tw.ap. i baz-2/2 RS 30
dz. g. w bud-1/2 ES 25
Tw.ap. i baz-2/2 RS 30
2 8:50- 9:35 wf RC b2 org. r. bud.-1/2 EW 26
Proj. . siec-2/2 RS 30
j.polski IG 17 nadzór-1/2 EW 29
Tw.ap. i baz-2/2 RS 30
j.angielski-1/2 TR 26
Tw.ap. i baz-2/2 RS 30
3 9:45-10:30 religia PS 32 nadzór-1/2 EW 25
Proj. . siec-2/2 RS 30
Prac.koszt.-1/2 ZK 26
r_informat.-2/2 RS 30
j.niemiecki-1/2 MG 23
Tw.ap. i baz-2/2 RS 30
j.niemiecki-1/2 MG 25
Tw.ap. i baz-2/2 RS 30
4 10:50-11:35 r_fizyka-1/2 KW 31
Proj. . siec-2/2 RS 30
religia PS 32 wf RC b1 r_matematyka BS 23 org. r. bud.-1/2 EW 26
j.niemiecki-2/2 MG 16
5 11:45-12:30 koszt. w b.-1/2 ZK 26
Proj. . siec-2/2 RS 30
hist. i społ DP 27 nadzór-1/2 EW 26
Tw.ap. i baz-2/2 RS 38
wf RC sg r_matematyka BS 23
6 12:40-13:25 j.niem.zaw.-1/2 MG 16
Proj. . siec-2/2 RS 30
matematyka BS 23 nadzór-1/2 EW 26
Tw.ap. i baz-2/2 RS 38
j.polski IG 18 r_fizyka-1/2 KW 35
r_informat.-2/2 RS 30
7 13:30-14:15 Proj. . siec-2/2 RS 30 matematyka BS 23 org. r. bud.-1/2 EW 31
Tw.ap. i baz-2/2 RS 38
j.niemiecki-2/2 MG 16 org. r. bud.-1/2 EW 18
j.ang.zaw-2/2 TR 16
8 14:20-15:05   j.angielski-2/2 TR 35 Proj. . siec-2/2 RS 30    
9 15:10-15:55   szk.sł.mun. #SK3 23      

 

Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 8:00- 8:45 zaj. z wych. ES 38 j.niemiecki MG 16 prac. gastr.-2/2 JC 5 wf SK sg r_matematyka EU 18
2 8:50- 9:35 matematyka EU 18 j. niem.zaw AC 35 prac. gastr.-2/2 JC 5 Org. pr. gas DJ 4 prac. pl.ż ŚT 35
3 9:45-10:30 matematyka EU 18 Tech. g. z t JC 16 prac. gastr.-2/2 JC 5 Tech. g. z t JC 17 r_chemia JC 35
4 10:50-11:35 Dział. gospd ES 38 j.polski IG 27 prac. gastr.-2/2 JC 5 r_chemia JC 17 wf SK sg
5 11:45-12:30 wf SK sg religia PS 32 prac. gastr.-2/2 JC 5 j.polski IG 18 j.angielski TR 16
6 12:40-13:25 religia PS 23 Prac.obsł.kl ŚT 16 prac. gastr.-1/2 JC 5 Prac.obsł.kl ŚT 38 hist. i społ DP 27
7 13:30-14:15 r_chemia JC 18 Zasady żyw. ŚT 16 prac. gastr.-1/2 JC 5 prac. pl.ż ŚT 18 Tech. g. z t JC 23
8 14:20-15:05 j.angielski TR 16 Usł. gastr. ŚT 16 prac. gastr.-1/2 JC 5 j.niemiecki MG 16 Usł. gastr. ŚT 23
9 15:10-15:55   szk.sł.mun. #SK3 23 prac. gastr.-1/2 JC 5    
10 16:00-16:45     prac. gastr.-1/2 JC 5    

 

Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 8:00- 8:45 zaj. z wych. SK 25 j.polski GW 17 j.niemiecki JM 29 hist. i społ DP 27 j.polski GW 38
2 8:50- 9:35 wf SK sg j.polski GW 17 hist. i społ DP 27 r_matematyka BS 23 matematyka BS 27
3 9:45-10:30 j.angielski TR 29 j.niemiecki JM 35 religia PS 32 r_fizyka-1/2 KW 35
r_informat.-2/2 GK 38
matematyka BS 38
4 10:50-11:35 religia PS 25 r_matematyka BS 35 j.angielski TR 35 wf SK sg r_fizyka-1/2 KW 35
r_informat.-2/2 GK 31
5 11:45-12:30 matematyka BS 23 j.angielski TR 35 r_fizyka-1/2 KW 35
r_informat.-2/2 GK 31
j.polski GW 27 j.niem.zaw.-1/2 JM 29
r_informat.-2/2 GK 31
6 12:40-13:25 j.niemiecki JM 29 r_fizyka-1/2 KW 35
r_informat.-2/2 GK 31
r_fizyka-1/2 KW 29
r_informat.-2/2 GK 31
hist. i społ DP 27 j.niemiecki JM 17
7 13:30-14:15 hist. i społ DP 27 r_informat.-2/2 GK 31   j.niemiecki JM 35 wf SK sg
8 14:20-15:05   r_informat.-2/2 GK 31      

 

Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 8:00- 8:45 zaj. z wych. RG 29 j.niemiecki AC 35 r_matematyka MR 23 j.angielski TR 35 j.angielski TR 26
2 8:50- 9:35 j.niemiecki AC 16 matematyka MR 23 r_matematyka MR 23 wf RG s matematyka MR 23
3 9:45-10:30 r_matematyka MR 23 matematyka MR 23 hist. i społ DP 27 j.polski TR 16 hist. i społ DP 27
4 10:50-11:35 j.polski TR 18 r_chemia JC 16 j.niemiecki AC 26 j.polski TR 16 wf RG s
5 11:45-12:30 hist. i społ DP 27 r_chemia JC 16 religia MM 32 r_chemia JC 17 r_chemia JC 32
6 12:40-13:25 r_chemia JC b2 hist. i społ DP 4 j.angielski TR 35 religia MM 32 j.niemiecki AC 38
7 13:30-14:15   wf RG s j.polski TR 18    
8 14:20-15:05     j.polski TR 18