W lutym rozpoczęliśmy zadania związane z akcją 'Godzina Kodowania'. W dniach 2-9 marca, w ramach powtórek z języka SQL, uczniowie 3 klasy technikum informatycznego brali udział w kursie "Wstęp do SQL: Zarządzanie danymi i tworzenie zapytań.". Pięcioro z nich ukończyło "Godzinę Kodowania Baz Danych" i otrzymało stosowne certyfikaty.




